Platforma Industriální stopy # 03


Platforma Industriální stopy si Vás dovoluje pozvat na 5. ročník Dne památek techniky a průmyslového dědictví, které tradičně připravuje se Sdružením historických sídel Čech, Moravy a Slezska v rámci Dnů evropského dědictví. 12. září budou otevřeny desítky industriálních a technických staveb v celé republice. Jejich seznam naleznete v kalendáři akcí na stránkách Industriálních stop.

Zároveň bychom rádi upoznornili na probíhající podzimní část Landscape Festivalu na Nákladovém nádraží Žižkov, v rámci které se do Prahy vrací i výstava Výzkumného centra průmyslového dědictví FA ČVUT Industriální topografie / Architektura konverzí, doplněná též o přehlídku konverzí z roku 2005. Kromě dalších výstav o architektuře, audiovizuálních instalací, koncertů a dalšího programu se uskuteční série tematických debat, mimo jiné o industriálních stavbách na Praze 3.

Zahájení výstav v autentických a běžně nepřístupných prostorech Nákladového nádraží Žižkov se uskuteční v pondělí 7. září od 18.00.

Partnerem Landscape Festivalu je také platforma Industriální stopy.

  • Pokud pořádáte akci nebo víte o nějaké, která by si zasloužila propagaci na stránkách Industriálních stop, pošlete anotaci či odkaz na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , rádi ji na portálu uveřejníme.

Copyright © 2010 Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky