10. jubilejní ročník

Setkání pražské stavařské obce investorů,

architektů, projektantů a dodavatelů

divadlo_2014_1

divadlo_2014_2

2. prosince 2014 se uskutečnilo již 10. Setkání pražské stavařské obce investorů, architektů, projektantů a dodavatelů, organizované pražskou oblastní pobočkou ČSSI. Tradičně bylo spojeno s divadelním představením, pro které bylo vybráno Divadlo Na Jezerce, které shodou okolností také v ten den oslavilo desáté výročí své činnosti. Zvoleno bylo představení s téměř symbolickým názvem "Musíme si pomáhat". Jak bylo při zahájení řečeno, uspořádání takové akce bez účinné podpory ze strany sponzorů by bylo těžko představitelné.

V letošním roce to byly společnosti ARCADIS CZ, a.s.; Atelier P.H.A. spol. s.r.o.; CASUA, spol. s r.o.; DELTAPLAN spol. s.r.o.; EUROVIA CS a.s.; Hochtief CZ a.s.; Metrostav a.s.; Metrostrav development, a.s.; PP 53; Průmstav a.s.; SKANSKA a.s.; SMP CZ, a.s.; STOPRO s.r.o.; STRABAG a.s.;  Sudop Group a.s. a SUDOP Praha, a.s.. Výbor pražské oblastní pobočky i tímto všem jmenovaným děkuje a věří, že spolupráce bude pokračovat i roce 2015, kdy se připomíná 25. výročí obnovení činnosti Českého svazu stavebních inženýrů a 150. výročí založení Spolku inženýrů a architektů zemí království českého (SIA).

Čestnými hosty letošního setkání byli pan Ing. Tomáš Langer, ředitel SPŠS Josefa Gočára a pan Ing. Pavel Křeček, předseda České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Mezi diváky byl i Ing. Pavel Štěpán, krátce předtím znovu zvolený na celostátním sjezdu ČSSI za prezidenta Svazu.

Pro všechny účastníky, bylo jich přes 220, bylo po skončení představení připraveno malé pohoštění, které přispělo k neformálním schůzkám i k celkové dobré pohodě.

Ing. Jiří Hájek

Copyright © 2010 Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky