Podzimní tradice

Setkání pražské stavbařské obce, spojené s divadelním představením

kazdy_rok

Jako každý rok, i letos připravila o.p. ČSSI Praha „Setkání pražské stavbařské obce investorů, architektů, projektantů a dodavatelů".

K setkání došlo v pondělí dne 19. listopadu v divadle Bez zábradlí. Název představení "Každý rok ve stejnou dobu" byl téměř symbolický, byla to již osmá akce tohoto druhu. 24 sponzorů ve větší nebo v menší míře podpořilo letošní akci i v současné, pro stavebnictví tak obtížné, době. Mezi letošními sponzory, kterým všem patří srdečné poděkování, se našli společnosti: Altoma, Atelier PHA, Atrea, Bomart, Casua, ČKAIT, ČVS, Deltaplan, Develop Invest, Eurovia, Hochtief, Izomat, Metroprojekt, Metrostav, Průmstav, PSJ, Skanska, SMP, Spectrum, Strabag, Stopro, Subterra, Sudop a VÚP Deco.

Přes 300 účastníků mělo pak díky tomu možnost prodiskutovat zážitky z výborného představení, ale i jiné otázky, u stolů s malým občerstvením. Ke zpříjemnění prostředí tentokrát přispělo i občanské sdružení EPILEPSIA, jehož klienti (osoby postižené epilepsií) se postarali o květinovou výzdobu.

Jízdní řád pražské integrované dopravy způsobil, že se většina účastníků musela rozejít těsně před půlnocí, nicméně s příjemnými pocity ze shromáždění a v dobré víře, že se o.p. ČSSI Praha podaří podobnou akci zopakovat i v příštím roce.

autor zprávy: Ing. Jiří Hájek, předseda výboru Oblastní pobočky ČSSI - Praha

 

 DSC04818DSC04821DSC04831DSC04783DSC04828DSC04809DSC04798

Copyright © 2010 Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky