Úvod do nového roku

Tříkrálový koncert a setkání s osobností stavebnictví 2013

Tradiční Tříkrálový koncert, který společně pořádají pražská o. p. ČSSI a pražská oblast ČKAIT začátkem každého roku, byl letos spojen i se setkáním s osobností stavebnictví 2013 panem JUDr. Miroslavem Hegenbartem. Ve více než půlhodinovém rozhovoru, který moderoval člen výboru o.p. ČSSI - Praha prof. Ing. Miloslav Pavlík, CSc. se účastníci dověděli mnoho zajímavostí z profesního i osobního života významného tvůrce i znalce stavebního práva.

Na programu koncertu byla díla skladatelů Haydna, Mozarta, Dvořáka a Beethovena v podání „Tria d´archi di Praga " za klavírního doprovodu pana Kriste Badarovského.

trikralovy_koncert_2014Příjemný zážitek z rozhovoru i koncertu byl ještě umocněn prostředím, ve kterém se rozhovor i koncert uskutečnily. Patří za to poděkování Akademii věd ČR, která využití těchto slavnostních prostor opět i letos umožnila.

Součástí společenské akce, které se zúčastnilo na 60 osob, byla i charitativní sbírka. Vynesla přes tři tisíce korun ve prospěch dětské nemocnice v Opařanech prostřednictvím Řádu Sv. Lazara Jeruzalemského.

Účastníci se rozešli v dobré pohodě a se vzájemným přáním úspěšného a šťastného prožití celého nového roku.

Jiří Hájek v.r.

Copyright © 2010 Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky