Napsat e-mail Tisk

Konference INTELIGENTNÍ BUDOVY  

Název akce:
Konference INTELIGENTNÍ BUDOVY
Datum konání:
28.02.2017 - 28.02.2017 09.00 h - 17.00 h
Místo konání:
Hotel AVANTI - Brno
Pořádá:
Ostatní

Popis

Konference "Inteligentní budovy - chytré bydlení v chytrých městech" se bude zabývat tématem inteligentních budov a Smart cities. Mezi hlavní okruhy konference bude patřit například domovní automatizace, Big Data a jejich využití, bezpečnostní otázka v inteligentních budovách (softwarová i fyzická) a v neposlední řadě se také zaměříme na Internet věcí jako hybatele změn při navrhování budou.

Konference má v plánu směřovat spíše na praxi a problematiku s tím spojenou. I když budeme probírat fenomén Smart cities, chceme na něj pohlížet optikou inteligentních budov – zvolili jsme tedy slogan „Inteligentní budovy pro inteligentní města (chcete-li Smart cities)".

Informace o programu konference a způsobu registrace najdete ZDE.

V současné době je přislíbena účast například IQRF Aliance, které představí reálné projekty chytrých budov, či zástupce z řad projektantů a akademiků, kteří představí problematiku při přípravě projektů IB.

Dále účast přislíbila například Asociace chytrého bydlení nebo KNX národní skupiny ČR.

Cílovou skupinou konference "Inteligentní budovy" jsou hlavně projektanti, architekti, stavební inženýři, developeři ale i ostatní zájemci o problematiku IB.

POZVÁNKA ve formátu PDF

 

Konferenci pořádá společnost Trade Media International s.r.o

Místo konání

Místo:
Hotel AVANTI -
Ulice:
Střední 61
PSČ:
602 00
Město:
Brno

Popis

Není k dispozici žádný popis

Copyright © 2010 Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky