Ples jihočeských stavbařů

V pátek 20. února 2004 v prostorách Metropolu v Českých Budějovicích se pořádal již III. Reprezentační ples jihočeských stavbařů.

Večer byl slavnostně zahájen moderátorem Petrem Jančaříkem a předtančením tanečního klubu ID DANCE. Příjemnou atmosféru vytvořil Velký taneční orchestr Josefa Hlavsy, líbily se i árie z operet v podání členů Jihočeského divadla a taneční skupina "Na tenkém ledě". V přilehlých saloncích se podával raut a hrála cimbálová muzika Jury Petrů z Kyjova. Vrcholem večera pod patronací ČSSI a ČKAIT bylo půlnoční losování o ceny ředitelů pořádajících organizací. Ceny předávali zástupci pořádajících stavebních společností, ekonomický náměstek OZ SSŽ a.s. Ing. Pavel Hájek, ředitel OZ divize 1 a.s., Hochtief VSB Ing. Ondřej Vitha, ředitel regionu Jižní Čechy Raab karcher Staviva a.s. Ing.Jiří Dočekal, prokurista společnosti Kašparů-Koller stavitelství Ing. Lubomír Drnek, generální ředitel MANE stavební s r.o. pan Bohumil Stašek, ředitel oblasti JIH OZ Strabag ČR a.s. pan Karel Vrzal a ředitel společnosti Ing. Miloš Kačenka -BUILDING pan Ing. Tomáš Tvrdík, kteří spolu s moderátorem Petrem Jančaříkem zpříjemnili chod večera.

Ples navštívilo i mnoho významných osobností politického života a představitelů měst a obcí. Na všech hostech večera byla vidět spokojenost a dobrá nálada.

Copyright © 2010 Minion | Tvorba loga | Tvorba infografiky